חברת אחזקות למה זה משתלם לך ?

שתף מאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברה מקצועית המתמחה בשירותי ניהול ואחזקת בניינים מציעה פתרון יעיל ומשתלם לכלל הדיירים במבנה. החברה מחליפה את ועד הבית המסורתי, אחראית על גביית תשלומים ותפקידה לדאוג לניקיון המבנה בכפוף לדרישות הדיירים ולתחזוקה שוטפת על המערכות והמתקנים במבנה, בין השאר ביקורת תקופתית וטיפול בבעיות במתקנים כמו מעליות, מערכות לחימום מים, איטום גגות, פיצוצי צנרת, פתיחת סתימות בקווי הביוב הראשיים ועוד.

תפעול ותחזוקה שוטפת של מתקני הבניין

בשנים האחרונות מוקמים בזה אחר זה מתחמי קניות ובילויים, שכונות חדשות ופרויקטים גדולים של בנייה רוויה. באזור המרכז ניתן לראות כיצד הרקיע משתנה כתוצאה מבנייה הולכת וגוברת של מגדלי מגורים ומשרדים, כמו כן בשל מצוקת שטחי בנייה מוקמים פרויקטים משולבים של מגורים ומסחר, לדוגמה מתחם שרונה במרכז תל אביב.

בבנייני מגורים ומשרדים חדשים מותקנות מערכות מתקדמות כמו מעליות מהירות, מערכות סולאריות לחימום מים, מערכות מיזוג משוכללות ומתקנים לרווחת הדיירים כמו חדרי כושר, בריכות שחייה, גינות נוי מטופחות ועוד. לחברת הניהול והאחזקה תפקיד קריטי בתפעול ובאחזקת מתקני הבניין, תפקידה של החברה לדאוג לניקיון שוטף, לביקורת על המתקנים, לתחזוקה שוטפת בהתאם לצורך, וגם לניהול שוטף הכולל גביית תשלומי ועד בית מהדיירים, תשלום חשבונות, תשלום לספקים וכדומה.

מאמרים נוספים

חברת אחזקות למה זה משתלם לך ?

חברה מקצועית המתמחה בשירותי ניהול ואחזקת בניינים מציעה פתרון יעיל ומשתלם לכלל הדיירים במבנה. החברה מחליפה את ועד הבית המסורתי, אחראית על גביית תשלומים ותפקידה

חברת אחזקה – היתרונות הגדולים

מהי אחזקה? שילוב הפעולות המבוצעות על מערכת מסוימת במטרה לקיים את אורך החיים המתוכנן למפעל ולציודו, במצב תקין . האחזקה ומרכזיותה בכל  פעילויות התפעול, אנו