חברת אחזקה – היתרונות הגדולים

שתף מאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מהי אחזקה? שילוב הפעולות המבוצעות על מערכת מסוימת במטרה לקיים את אורך החיים המתוכנן למפעל ולציודו, במצב תקין . האחזקה ומרכזיותה בכל  פעילויות התפעול, אנו מקיימים שיתוף פעולה הדוק עם מחלקה זו ומנהליה. ניסיוננו מראה כי רמת שיתוף הפעולה עם מחלקת האחזקה, מהווה גורם מרכזי בהצלחת יישום השנויים המבוקשים והגדלת רווחיות הארגון. תכנית העבודה של איש האחזקה – היא חלק מתכנית העבודה של הגורם המטופל. יעוץ והנחיה מקצועית – מקבל איש האחזקה מראשי התחומים במחלקת אחזקה. ראשי התחומים במחלקת אחזקה – רשאים למשוך את איש הצוות לפעילויות אחרות, בתנאי שאינן מתנגשות בפעילויות עבור הגורם המטופל .

כיום ישנם מאות דיירים בבניינים, ישנן מספר מעליות, מערכות מים וחשמל מתקדמות וכו’. כל מערכת שכזו, דורשת בתחזוקה גבוהה על מנת לשמר את תפקודה וערכה. חברות האחזקה מציעות לכם שירות שאמור לפתור לכם את כל סימני השאלה, לפטור אתכם מהתעסקות ולמנוע מכם את החשש של מה יקרה באירועי חירום.

אחזקה כוללת שירות של חברת ניקיון המותאם אישית לצרכי הבניין, שירותי אבטחה בדמות עמדת קבלה עם שומר בכניסה, ניהול ועד הבית, גביית התשלום מהדיירים והפקת דו”חות. 

כדיירים בבניין, אתם נדרשים לשלם דמי שימוש חודשיים המשתנים בהתאם למספר הקומות, לספר הדיירים, למערכות שיש בבניין ולשירותים שאתם צורכים. שימו לב כי סל השירותים מותאם אליכם אישית!

מאמרים נוספים

חברת אחזקות למה זה משתלם לך ?

חברה מקצועית המתמחה בשירותי ניהול ואחזקת בניינים מציעה פתרון יעיל ומשתלם לכלל הדיירים במבנה. החברה מחליפה את ועד הבית המסורתי, אחראית על גביית תשלומים ותפקידה

חברת אחזקה – היתרונות הגדולים

מהי אחזקה? שילוב הפעולות המבוצעות על מערכת מסוימת במטרה לקיים את אורך החיים המתוכנן למפעל ולציודו, במצב תקין . האחזקה ומרכזיותה בכל  פעילויות התפעול, אנו